محل تبلیغات شما

نارگیل نرم افزار رایگان چاپ و مدیریت چک


قبل از فراگیر شدن کامپیوتر ها و نرم افزار ها اغلب محاسبات و نگهداری اطلاعات بوسیله ی قلم و کاغذ و توسط انسان ها انجام شد.

این مساله همواره باعث به وجود آمدن خطا های بسیار زیاد و اجتناب ناپذیری بود.

زمانی را تصور کنید که کلیه بانکها و موسسات مالی تمامی حسابهای مشتریان خود را در دفاتر و رسید های کاغذی نگهداری می کردند و بد خطی و یا حواس پرتی کارمند بانک باعث به وجود آمدن اختلاف بسیار زیادی در محاسبات دارایی مشتریان می‌شد.

 

اما امروزه با فراگیر شدن و در دسترس قرار گرفتن سیستم های رایانه ای و نرم افزاری بیشتر بار محاسباتی و ذخیره سازی اطلاعات بر روی دوش سیستم ها قرار گرفته است.

 

جریان دریافت و پرداخت چک ها به عنوان اسناد معتبر مالی همواره از مهمترین مسائل مالی و حسابداری بوده است و دقت در تاریخ و مبلغ و سایر پارامترهای درج  شونده روی چک از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

همچنین یکی از مسائل مهم مربوط به چک به خاطر سپردن تاریخ سررسید چک می باشد به این منظور که حساب مربوطه آماده برداشته باشد.

کاربران گرامی صنوبر می توانند با  دانلود و نصب آسان و استفاده این نرم افزار چک های خود را با هر پرینتری چاپ و مدیریت نمایند.


محیط نرم افزار:

نرم افزار چاپ چک


محیط نرم افزار چاپ چک


نرم افزار چاپ چک رایگان طرح صیاد


نرم افزار چاپ چک طرح صیاد


برخی از قابلیت های نرم افزار:


  • قابلیت چاپ انواع چک با انواع پرینتر

  • طراحی و پباده سازی شده کاملا دقیق با قالب صیاد

  • گزارش گیری از پارامترهای مختلف مانند تعداد چک، مبلغ چک، حساب ها و طرف حسابها

  • چاپ نا محدود چک پس از فعالسازی


منبع :

وب سایت نرم افزار چاپ چک نارگیل
مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
نکات مثبت هر روز آدینا پارتیشن،مبلمان اداری آدینا GolGOli_Nevis :) گل و گیاه تزئینی زنان SHERLOCK HOLMES باربری در خادم آباد | 02165297748 وبلاگ حمید هیراد / دانلود تمامی آهنگ های حمید هیراد جدید EDIT BY REZAEE دپارتمان تخصصی رنگ مو لارا (غرب تهران)